Hírek
2015. Július 06. 10:37, hétfő | Helyi
Asztaliteniszező kiválóságaink elismerése
Vas Megye Közgyűlése Elnökének Emlékplakettjét vehették át kiváló asztaliteniszezőink Celldömölkön a Polgármesteri Hivatal tanácstermében.
Vas Megye Közgyűlése Elnökének Emlékplakettjét vehették át kiváló asztaliteniszezőink Celldömölkön a Polgármesteri Hivatal tanácstermében. Majthényi László, a Vas Megyei Közgyűlés elnöke személyesen is gratulált a sportolóknak. Ezt követően a hatodszor is bajnokságot nyert csapatot a támogatók képviselői is köszöntötték, ajándékok átadása mellett. Így Káldi Zoltán gazdasági igazgató a Swietelsky Vasúttechnikai Kft, Perge István telepvezető, az Opál Tartálypark Zrt. és a Vörsas Kft. nevében Illés Zoltán ügyvezető igazgató gratulált a 102-ször veretlenül lejátszott bajnoki mérkőzéshez. A 102. utolsó győztes mérkőzés pedig a sorozatban hatodszor megnyert első helyet is jelentette. E nagyszerű menetelés minden egyes mérkőzésén játszott a csapat motorja, Fazekas Péter, aki az aktuális társakkal együtt mindig tagja volt a bajnokcsapatnak. A Városházán történt köszöntés után az ünneplés a Jufa Vulkán Fürdő szállójának különtermébe folytatódott. Elsőként Fehér László polgármester, aki ”civílben” a Magyar Országos Asztalitenisz Szövetség alelnöke, köszöntötte a megjelent játékosokat, támogatókat és szimpatizánsokat. Ez utóbbiak dugig töltötték az étterem hűtőszekrényeit, a finomabbnál finomabb házi süteményekkel. A köszöntő után a megjelentek Némethné Berki Veronika video összeállítását nézhették meg, amely nagyszerűen elevenítette fel a szakosztály minden egyes csapatának és versenyzőjének az eredményeit. Ezután többek között szó esett a jövőbeni fejlesztésekről is, mely szerint külön csarnok épül a szakosztálynak. Elbúcsúztatták Kosiba Dánielt, aki Linzben folytatja sportpályafutását. Egyben köszöntötték Lindner Ádámot, aki már volt a csapat tagja. Majd a megyei szövetség részéről Tihanyi Tibor elnök és Segyevi Sándor főtitkár gratulált az elért eredményekhez és adta át a csapatok részére, a különböző bajnokságokban nyert érmeket. A hivatalos rész után a jó hangulatú összejövetel közös vacsorával és beszélgetéssel ért véget.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 09. 10:26, kedd | Helyi
Csajok Miniben…, de nem úgy!
Beszélgetés Buza Zsuzsa rallyversenyzővel az 59. Mecsek Rally előtt.
2026. Május 28. 08:00, csütörtök | Helyi
Vitézy Dávid: újra elérhető az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer
Újra elérhető szerdától az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer (EMIG) - közölte a közlekedési és beruházási miniszter szerdán a Facebook-oldalán.
2026. Május 24. 12:00, vasárnap | Helyi
Labdarúgó NB I - Robbie Keane távozik a Ferencvárostól
Távozik posztjáról Robbie Keane, a labdarúgó Fizz Ligában ezüstérmes Ferencváros vezetőedzője - adta hírül szombat délután a zöld-fehér klub a honlapján megjelent közleményben.
2026. Május 22. 11:00, péntek | Helyi
Varga Mihály: eredményesen működött az MNB az utóbbi több mint egy évben
Eredményesen működött az utóbbi több mint egy évben az alapfeladatai ellátására összpontosító Magyar Nemzeti Bank (MNB) - mondta Varga Mihály jegybankelnök a Kell még mondanom valamit, Ildikó? podcast csütörtöki adásában.












