2014. Augusztus 24. 20:35, vasárnap | Sport

Hosszú Katinka, 3 arany (200 és 400 méter vegyes, illetve 100 méter hát), 1 ezüst (200 méter gyors), 1 bronz (200 méter pillangó)

Kapás Boglárka, 1 ezüst (1500 méter gyors), 1 bronz (800 m gyors)

Biczó Bence, 1 ezüst (200 méter pillangó)

Risztov Éva, 1 ezüst (nyíltvízi szakágban 10 kilométeren)

Olasz Anna ,1 ezüst (nyíltvízi szakágban 25 kilométeren)

női 4x200 méteres gyorsváltó /Jakabos Zsuzsanna, Verrasztó Evelyn, Kapás Boglárka, Hosszú Katinka/ , 1 bronz

férfi 4x100-es vegyesváltó /Cseh László, Gyurta Dani, Pulai Bence, Kozma Dominik/ , 1 bronz

Balog Gábor, 1 bronz (200 méter hát)

Kormos Villő és Reisinger Zsófia, 1 bronz (női szinkrontoronyugró páros)

Kiss László (szövetségi kapitány),

a berlini úszó Európa-bajnokságon 2014. augusztus 24-én. A magyar úszócsapat az egyik legeredményesebb Eb-jén van túl, összesen 16 érmet gyűjtött, 5 arany, 6 ezüst, 5 bronz megoszlásban, s az országok rangsorában a harmadik helyen végzett.

Pályafutása 12. Eb-aranyát szerezte meg Cseh László – egyszersmind élete legszorosabb győzelmét aratta az Eb-ken: 7 századdal érte előbb a falat német riválisánál. Laci zsinórban ötödször nyerte meg a számot, ilyenre az Eb-k történetében korábban szintén csak ő volt képes, 400 vegyesen

Ezek érdekelhetnek még

2024. Április 25. 08:13, csütörtök | Sport

A végén fordított a Fradi, döntőbe jutott a Magyar Kupában

A már bajnok Ferencváros jutott másodikként a labdarúgó MOL Magyar Kupa fináléjába, mivel szerdán hátrányból fordítva 2-1-re legyőzte a másodosztályban éllovas Nyíregyházát, Balmazújvárosban.

2024. Április 25. 08:02, csütörtök | Sport

Második helyen zárt Benyó Máté Nyirádon

A szezonnyitó máriapócsi győzelem után Nyirádon a második helyet szerezte meg a Korda Racing csapatában versenyző Benyó Máté, Kovács Sámuel a dobogó legfelső fokára állhatott.

2024. Április 24. 14:30, szerda | Sport

Veszélyben a feljutás, a Győr azonnali hatállyal menesztette Kuznyecov Szergejt

A labdarúgó Merkantil Bank Ligában harmadik helyen álló ETO FC Győr azonnali hatállyal szerződést bontott Kuznyecov Szergej vezetőedzővel.

2024. Április 24. 07:51, szerda | Sport

MOL Magyar Kupa - A Paks jutott elsőként a döntőbe

A bajnokságban harmadik helyezett Paksi FC jutott elsőként a labdarúgó MOL Magyar Kupa fináléjába, miután kedden hátrányból fordítva 2-1-re legyőzte a vendég Kisvárdát.