Hírek

2017. Július 17. 07:15, hétfő | Sport
Forrás: mti - fotó: mti archívum

Michelisz Norbert nyerte a fő futamot Argentínában

Michelisz Norbert győzött a második, fő futamon a túraautó-világbajnokság (WTCC) argentin versenyhétvégéjén.

Michelisz honlapjának tájékoztatása szerint a Honda gyári csapatának magyar pilótája az első futamon defektet kapott, miután autója összeért csapattársa, a portugál Tiago Monteiro versenygépével.

A fő futamot a második pozícióból kezdte Michelisz, s remek rajtjának köszönhetően maga mögött tudta tartani az őt üldözőket. A Volvo élről rajtolt holland pilótája, Nicky Catsburg defektet kapott a nyolcadik körben. Michelisz ezt kihasználva átvette a vezetést, és megnyerte a versenyt.

A Zengő Motorsport két pilótája, Nagy Dániel és Szabó Dávid Zsolt mindkét viadalt az utolsó két helyen zárta.

Michelisz a vb-pontversenyben vasárnapi sikerének köszönhetően a harmadik helyre lépett előre.

Ezek érdekelhetnek még

2017. Július 26. 07:21, szerda | Sport

Oroszverés után elődöntős a férfi vízilabda-válogatott a vb-n

Bejutott az elődöntőbe a magyar férfi vízilabda-válogatott a hazai rendezésű vizes világbajnokságon, miután a keddi negyeddöntőben 14-5-re legyőzte az orosz csapatot a Margitszigeten.

2017. Július 25. 13:27, kedd | Sport

Rally: nagyon szerettünk volna célba érni…

24. Veszprém Rally Molnár Zsolt - Radványi József Zsomar-Ker Kft. - Opel Astra Radványi József navigátort kérdezte Hajósi Miklós a verseny után.

2017. Július 25. 08:26, kedd | Sport

Három keréken is, de boldogan a célban!

Gyuriczky Zsolt - Böröczi Levente Citroen C2R2 - MAFC 37. Casentino Rally 2017.07.07-08

2017. Július 25. 07:22, kedd | Sport

Kikapott Kanadától, nem jutott négy közé a magyar női vízilabda-válogatott

A magyar női vízilabda-válogatott nem jutott be a legjobb négy közé a magyarországi vizes világbajnokságon, miután a hétfői negyeddöntőben 6-4-re kikapott a kanadai együttestől.