Hírek
2012. Január 08. 21:36, vasárnap |
Helyi
Forrás: tv-cell
2012 első újszülöttje Celldömölkön
Magyarország első újszülöttje 2012 első percében született Békéscsabán. Celldömölkön, január 1-én, 15 óra 27 perckor Horváth Réka köszöntötte elsőként az új esztendőt.
Celldömölk első újszülöttjére ugyan még várni kell, de egy pápai családnak különlegesen indult az új esztendő.
A Kemenesaljai Egyesített Kórház szülészetén január 1-én, 15 óra 27 perckor 3550 grammal, és 50 centiméterrelmegszületett Horváth Réka. A kislány komplikációmentesen és egészségesen jött világra, édesanyjával együtt már el is hagyhatta a kórházat.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 09. 10:26, kedd | Helyi
Csajok Miniben…, de nem úgy!
Beszélgetés Buza Zsuzsa rallyversenyzővel az 59. Mecsek Rally előtt.
2026. Május 28. 08:00, csütörtök | Helyi
Vitézy Dávid: újra elérhető az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer
Újra elérhető szerdától az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer (EMIG) - közölte a közlekedési és beruházási miniszter szerdán a Facebook-oldalán.
2026. Május 24. 12:00, vasárnap | Helyi
Labdarúgó NB I - Robbie Keane távozik a Ferencvárostól
Távozik posztjáról Robbie Keane, a labdarúgó Fizz Ligában ezüstérmes Ferencváros vezetőedzője - adta hírül szombat délután a zöld-fehér klub a honlapján megjelent közleményben.
2026. Május 22. 11:00, péntek | Helyi
Varga Mihály: eredményesen működött az MNB az utóbbi több mint egy évben
Eredményesen működött az utóbbi több mint egy évben az alapfeladatai ellátására összpontosító Magyar Nemzeti Bank (MNB) - mondta Varga Mihály jegybankelnök a Kell még mondanom valamit, Ildikó? podcast csütörtöki adásában.
