Városlista
2026. június 13, szombat - Antal, Anett

Hírek

2015. December 22. 00:00, kedd | Sport
Forrás: Hajósi Miklós

A fő cél az élvezet, de az eredmény is fontos!

A fő cél az élvezet, de az eredmény is fontos!

Villáminterjú Várkonyi Szabolcs Rally versenyzővel.

Szilveszter Rally 2015.12.27-29.
Hungaroring - Mitsubishi EVO IX.
Várkonyi Szabolcs - Várkonyi-Cser Mónika


December 27-29-én veszel részt a Szilveszter Rallyn.


Most már lehet tudni, hogy milyen autóval és ki fog navigálni neked?
- Nagyon tetszett a Mitsubishi a Santa Domenica Rallye-n, így úgy döntöttünk, hogy aszfalton is kipróbáljuk, természetesen a feleségemmel, Várkonyi-Cser Mónikával.

Módosult tavalyhoz képest a verseny útvonala, itt mennyi bejárásból lehet felírni a pályát?
- Azt hiszem 3x lehet menni. A belső gyorsasági módosult kicsit, nem lesznek benne a széles aszfaltos részek, amit én nem is bánok, raliautóval nem volt annyira izgalmas, viszont a gumikat rettenetesen koptatta még hidegben is.

Végig egy valaki fog navigálni, vagy más is be ül egy-egy körre?
- Egy kör erejéig kiváló fotós barátom, Makai Geri (MGR) is beül, most bentről fogja nézőket fotózni.

Hó sajna nem várható, így max hideg aszfalton csapatsz majd a navigátoroddal. Milyen céllal is érkeztek a Szilveszter Rallyra?
- Hála istennek, hogy nem várható hó, mivel ezen a versenyen nem lehet szöges gumikat használni, így az nem lenne élvezhető. A fő cél az élvezet, de természetesen az eredmény is fontos, nagyon kíváncsiak vagyunk, mit tudunk összehozni a hosszú évek óta Mitsubishivel versenyzők ellen, remélem nem fogunk szégyent hozni magunkra.

Köszönjük a Támogatók Segítségét: Atra Gumiabroncsok és keréktárcsák, Vasút Komplett Kft.


- Hajósi Miklós -
www.hajoka.hu

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 12. 15:00, péntek | Sport

FIFA-világranglista - Három helyet javítva 39. a magyar válogatott, Argentína az élen

A magyar válogatott három helyet javítva a 39. a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) legfrissebb, csütörtökön nyilvánosságra hozott világranglistáján, amelyet a világbajnoki címvédő Argentína vezet.

2026. Június 12. 07:15, péntek | Sport

Vb-2026 - Kétgólos mexikói győzelem és három piros lap a nyitómeccsen

A társházigazda Mexikó 2-0-ra legyőzte a Dél-afrikai Köztársaság csapatát a labdarúgó-világbajnokság csütörtöki nyitómérkőzésén, amelyen három piros lapot is kiosztott a játékvezető.

2026. Június 10. 16:00, szerda | Sport

Otthonában gyógyul Christian Eriksen

Christian Eriksen, a dán labdarúgó-válogatott középpályása már családja körében, odahaza gyógyul, miután kiengedték a kórházból.