Városlista
2025. október 31, péntek - Farkas

Hírek

2018. Szeptember 10. 05:00, hétfő | Belföld
Forrás: mti

Árokba hajtott egy busz, tömegszerencsétlenség okozása miatt nyomoznak

Árokba hajtott egy busz, tömegszerencsétlenség okozása miatt nyomoznak

Szombat este árokba hajtott egy busz az M1-es autópályán Lébény térségében, a 140-es kilométernél, a főváros felé vezető oldalon, a buszon mindenki megsérült.

A rendőrség tömegszerencsétlenség okozása miatt indított büntetőeljárást - tájékoztatta a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője vasárnap az MTI-t.

Tóth Gabriella közölte, hogy a baleset színhelyéről 15 embert vittek kórházba, hatot Mosonmagyaróvárra, nyolcat pedig Győrbe.

Oláh Attila, a győri Petz Aladár Megyei Oktató Kórház orvosigazgatója elmondta, hogy négy könnyű és négy súlyos sérültet vittek be éjszaka, életveszélyes állapotban senki sincs. A könnyű sérülteket megfigyelésre tartották bent, állapotuktól függően őket még a mai napon hazaengedhetik. A négy súlyos sérült főként végtagsérüléseket, combcsont- vagy felkarcsont törést, illetve roncsolt kézsérülést szenvedett. Volt, akit már éjszaka megműtöttek.

A Mosonmagyaróvári Karolina Kórház későbbre ígért tájékoztatást.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 31. 08:04, péntek | Belföld

Orbán Viktor: lesz 14. havi nyugdíj

Lesz 14. havi nyugdíj - jelentette be Orbán Viktor kormányfő csütörtök este a Facebook-oldalán.

2025. Október 30. 07:34, csütörtök | Belföld

Miniszteri biztos: országszerte folyik a vasútállomások felújítása

2025. Október 30. 07:29, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor: megindítjuk a háborúellenes országjárást

Megindítjuk a háborúellenes országjárást - erről posztolt Orbán Viktor miniszterelnök szerdán a Facebook-oldalán.