Hírek
2022. November 28. 07:50, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Balesetet okozott, később a rendőri intézkedés közben rosszul lett és meghalt egy férfi Balatonalmádiban

Balesetet okozott, majd később a rendőri intézkedés közben rosszul lett és meghalt egy férfi Balatonalmádiban - közölte a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság vasárnap este a rendőrség honlapján.
Azt írták: vasárnap délután érkezett bejelentés a rendőségre arról, hogy Alsóörs külterületén a kerékpárúton egy futót elsodort egy autó, de a sofőr segítségnyújtás nélkül továbbhajtott.
A rendőrök nem sokkal később Balatonalmádi káptalanfüredi vasútállomásánál intézkedés alá vonták a feltételezett elkövetőt. Az 55 éves budapesti férfi az intézkedés közben rosszul lett és összeesett. Újraélesztését a rendőrök azonnal megkezdték, majd a mentők folytatták, a férfi életét azonban már nem lehetett megmenteni.
A kép csak illusztráció - MTI
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 06. 13:00, vasárnap | Belföld
Hubai Imre: a gazdáknak ingyenesen biztosított öntözővíz az aszállyal szembeni védekezés kulcsfontosságú eleme
A gazdáknak ingyenesen biztosított öntözővíz az aszállyal szembeni védekezés kulcsfontosságú eleme - közölte az Agrárminisztérium mezőgazdaságért felelős államtitkára szombaton Kiskörén.
2025. Július 06. 09:40, vasárnap | Belföld
Sokan megsérültek a 442-es úton hajnalban történt buszbalesetben
Az elsődleges információink szerint 19-en sérültek meg a 442-es főúton
2025. Július 06. 08:18, vasárnap | Belföld
Hőség - Meteorológia: zivatarokra és magas középhőmérsékletre kell készülni vasárnap
Változás következik be az időjárásban: vasárnap zivatarokra kell készülni elsősorban a Dunántúlon és 27 Celsius-fok felett alakulhat a napi középhőmérséklet az ország déli részén, emellett nagyon erős lesz az UV-B-sugár
2025. Július 05. 20:27, szombat | Belföld
MÁV-csoport: további vonalakon bővül az éjszakai közlekedés a metrók üzemidő-bővítéséhez kapcsolódva
A MÁV-csoport több vasútvonalon új járatokat indít, illetve módosítja a menetrendet, szombattól bővíti az éjszakai szolgáltatást.