Városlista
2026. június 13, szombat - Antal, Anett

Hírek

2013. Augusztus 28. 11:39, szerda | Belföld
Forrás: MNO

Becserélné az öreg iPhone-okat az Apple

Becserélné az öreg iPhone-okat az Apple

Régebbi modellek beszámításával igyekezne növelni az Apple-boltok forgalmát a kaliforniai vállalat. Az új készülékekhez így a vásárlók nemcsak jóval kedvezőbb áron jutnának hozzá, de a cég végre visszacsábítaná a más üzletekben vásárlókat is.

Korábban már volt róla szó, hogy Tim Cook, a cég vezére valamilyen módszerrel fellendítené a hivatalos üzleteikben az iPhone-ok iránti érdeklődést. Most úgy néz ki, hogy megtalálták a megoldást. A legújabb információk szerint ugyanis az Apple azt tervezi, hogy a korábbi iPhone-okat a felhasználók kedvezmény fejében újra cserélhetnék.

Az akciótól elsősorban azt várják, hogy fellendítse a nálunk egyáltalán nem elérhető hivatalos Apple-boltok forgalmát, mivel az iPhone-modellek 80 százaléka nem ezeken a csatornákon át talál gazdára. Remélhetőleg nálunk is kedvet kapnak egy hasonló akcióhoz a hivatalos viszonteladók, így itthon is egy újabb lökést kaphat az iPhone-készülékek értékesítése.

Címkék: apple, iphone

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 13. 09:00, szombat | Belföld

Nemsokára érvényüket vesztik a régi személyi igazolványok

Ezt érdemes észben tartani. 2000 előtt kiállított személyigazolványok 2026. augusztus 3-án lejárnak. A csere ingyenes, de időben érdemes intézni.

2026. Június 13. 08:27, szombat | Belföld

Magyar Péter: megállapodás született Magyarország és Ukrajna között a kárpátaljai magyarságról

Hivatalossá vált a történelmi megállapodás Magyarország és Ukrajna között a kárpátaljai magyarság oktatási, kulturális, nyelvhasználati és politikai jogairól - közölte Magyar Péter miniszterelnök pénteken Facebook-oldalán.

2026. Június 12. 15:00, péntek | Belföld

Ötvenhatan tettek esküt Magyarország hivatalos mentőcsapatánál, a HUNOR-nál

A katasztrófavédelem központi mentőszervezeténél 56-an tettek esküt, miután részt vettek egy háromnapos szimulációs gyakorlaton Hajdúszoboszlón, a Katasztrófavédelmi Kiképző- és Raktárbázison -

2026. Június 12. 12:00, péntek | Belföld

NAV: július 1-től hatályba lép a 3 eurós uniós vámszabály

Július 1-től Magyarországon is érvényesek az új uniós vámszabályok: az EU-n kívüli webáruházból rendelt, 150 euró alatti értékű csomagokban lévő áruféleségek után 3 eurós vámot kell fizetni