Hírek
2011. Április 30. 21:44, szombat |
				Helyi				
Forrás: infocelldomolk
				
				Celldömölkön is elballagtak a gimnazisták
 
				Szomorkás, esős idő búcsúztatta a ballagó diákokat Celldömölkön. A Berzsenyi Dániel Gimnázium búcsúzó diákjai 2011. április 29-én, pénteken délután 4 órától utoljára sétálták körbe az iskola termeit, folyosóit, udvarát. A ba
Ezen az ünnepségen a megszokott nagy számú érdeklődőnél is többen jelentek meg. Különleges búcsúzás volt ez a ballagás a gimnáziumnak is.
Különleges, mert a most ballagó diákok még a korábbi igazgató Vinter József irányítása alatt kezdték középiskolai tanulmányaikat és ma már Dózsáné Balogh Viola iskolaigazgató indítja el a végzősőket a továbbtanulás és a nagybetűs élet felé.
Különleges, mert a "rendes" 4 évfolyamos gimnáziumi osztályok, és a "szokásos" 6 évfolyamos osztály mellett idén elköszöntek a nulladik évvel kezdő tanulók is.
Különleges,mert a következő tanévben az iskola már más néven nyitja meg kapuit. A mostani ballagók tarisznyájukban utoljára vitték magukkal a 'Berzsenyi Dániel Gimnázium végzős diákja' nevet.
A sorfalat álló diákok, a szépen feldíszített termek, a tanárok és szülők előtt ballagtak el utoljára a búcsúzó tanulók. Szomorúan szólt a búcsúdal, könnycseppek csillogtak a szemekben.
A végzősök felidézték diákéveik emlékezetes pillanatait és átadták a stafétabotot a nyomukba lépőknek. Megköszönték a sok-sok segítséget, támogatást tanáraiknak és szüleiknek.
A város nevében Fehér László polgármester indította útra a ballagókat, és kívánt sok sikert utolsó középiskolai megmérettetésükhöz, az érettségihez.
Dózsáné Balogh Viola iskolaigazgató gratulált azoknak a tanulóknak, akik a tanulásban, sportban, művészetekben, közösségi munkában jeleskedtek az elmúlt esztendőkben, így öregbítve iskolájuk hírnevét is. Az igazgatónő Tóth Árpád szavaival búcsúzott a diákoktól.
"Fény vagy te is, lobogj hát,
    Melegíts és égess,
    Hinned kell, hogy a világ
    Teveled is ékes"
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 28. 07:51, csütörtök | Helyi
Bajnokok Ligája - Elindultak a budapesti döntő előkészületei
A Puskás Arénában lezajlott a labdarúgó Bajnokok Ligája budapesti döntőjének előkészületeit beindító első munkaértekezlet.
2025. Augusztus 17. 00:00, vasárnap | Helyi
Vida Beni ismét gokartban!
Augusztus közepén rendezték az RMC Hungary Gokart Országos Bajnokság IV. fordulóját, ezúttal Kecskeméten.
2025. Október 31. 08:08, péntek | Sport
Örmény-magyar - Még egy repülőgépet indít a Wizz Air Jerevánba
A nagy érdeklődésre való tekintettel még egy szurkolói repülőgépet indít a Wizz Air Jerevánba, ahol a magyar labdarúgó-válogatott november 13-án a házigazda örményekkel játszik világbajnoki selejtezőt.
