Hírek
2018. Június 07. 10:51, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Csőtörés buktatott le egy fővárosi kábítószer-termesztőt
Marihuánaültetvényre bukkant egy lakatos, amikor csőtörés miatt kinyitott egy kőbányai lakást.
Az értesített rendőrök 93 tő marihuánát, valamint a kábítószer termesztéséhez és csomagolásához használt eszközöket találtak és foglaltak le - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság csütörtökön a rendőrség honlapján.
A nyomozók azonosították a dílert, aki ellen elfogatóparancsot adtak ki, majd hétfőn zuglói lakása előtt elfogták - olvasható a police.hu oldalon.
A 31 éves budapesti férfit kábítószer-kereskedelem bűntett miatt gyanúsítottként hallgatták ki, őrizetbe vették és javasolták előzetes letartóztatását.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 31. 13:00, szombat | Belföld
Soltész Miklós: a béke reményének át kell hatnia gondolatainkat, szívünket és tetteinket
- jelentette ki a Miniszterelnökség egyházi és nemzetiségi kapcsolatokért felelős államtitkára pénteken a Bács-Kiskun vármegyei Kunszentmiklóson.
2026. Január 31. 12:00, szombat | Belföld
Szijjártó Péter végre megszólalt a Benes-dekrétumok ügyében
Egy szlovákiai magyar politikust elvittek a rendőrök a pozsonyi tüntetésről.
2026. Január 31. 10:40, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: az Audi győri gyára folyamatosan növeli a termelését
Az Audi győri gyára nagyon sikeres, folyamatosan növeli a termelését, és idén új elektromos motortípus gyártását is megkezdik - közölte Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter a tárca közlése szerint pénteken Budapesten.
2026. Január 30. 07:05, péntek | Belföld
Lantos Csaba: minden család részesül a 30 százalékos rezsikedvezményben
Minden család részesül a 30 százalékos rezsikedvezményben, aki valamilyen vezetéken kapja az energiát - közölte Lantos Csaba energiaügyi miniszter csütörtökön a Kormányinfón.
