Városlista
2026. március 17, kedd - Gertrúd

Hírek

2020. Január 24. 14:10, péntek | Belföld
Forrás: infovárosok

Egyszerűen levizelt mindent az áruház zöldségpultján

Egyszerűen levizelt mindent az áruház zöldségpultján

Egy miskolci áruház zöldségespultjánál könnyített magán egy férfi, aki közel 160 kilogramm zöldséget tett eladhatatlanná.

Rongálás miatt folytat büntetőeljárást a Miskolci Rendőrkapitányság egy 20 éves helyi férfival szemben. A gyanúsított január 18-án 14 óra körül egy miskolci élelmiszerboltban a zöldségespultnál könnyített magán. Dolga végeztével a férfi 60 kilogramm kelkáposztát, 50 kilogramm fejeskáposztát, 30 kilogramm sárga burgonyát, 12 kilogramm édesburgonyát és 5 kilogramm céklát tett eladhatatlanná – közölte a rendőrség.

A Miskolci Rendőrkapitány bíróság elé állítási javaslattal tervezi befejezni az ügyet.

Címkék: áruház, miskolc, vizelés

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 17. 13:00, kedd | Belföld

NAV: hétfőn még kérhető az szja-bevallási tervezetek postázása

Hétfő éjfélig még kérhetik az szja-bevallás tervezetének postázását azok, akiknek nincs elektronikus elérhetősége.

2026. Március 17. 11:00, kedd | Belföld

EM: megszűnt a kényelmi díj a mobilparkolásnál

Hétfőtől megszűnt a kényelmi díj a mobilparkolásnál - hívta fel a figyelmet Solymár Károly Balázs, az Energiaügyi Minisztérium (EM) infokommunikációért felelős államtitkára a tárca Facebook-oldalán hétfőn.