Hírek
2015. Október 21. 07:59, szerda |
Belföld
Forrás: MTI
Elfogták a tököli börtönből megszökött rabot

Késő este elfogták azt a rabot, aki két nappal korábban szökött meg a tököli börtönből - közölte kedden, honlapján a rendőrség.
A tájékoztatás szerint szigetszentmiklósi rendőrök egy dömsödi hétvégi házban találták meg a 20 éves férfit, aki fegyintézetbe vonulásáig a településen élt.
A Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnokságának vasárnapi tájékoztatása szerint a bíróság lopás miatt jogerősen egy év börtönre ítélte a 20 éves férfit, aki a tököli Fiatalkorúak Büntetés-végrehajtási Intézetében kezdte meg büntetése letöltését, majd a délelőtti séta közben eltűnt onnan. Fogolyszökés megalapozott gyanúja miatt eljárás indult ellene.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 03. 07:01, péntek | Belföld
Energiaügyi államtitkár: 20 százalékkal emelkedne Magyarország energiaszámlája az orosz energiaembargó hatására
Húsz százalékkal emelkedne Magyarország energiaszámlája az orosz energiaembargó hatására - jelentette ki az Energiaügyi Minisztérium (EM) parlamenti államtitkára csütörtökön Szegeden.
2025. Október 03. 07:00, péntek | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország történetének leghosszabb távú LNG-szerződését írta alá az ENGIE-vel
Magyarország történetének leghosszabb távú szerződését írta alá cseppfolyósított földgáz (LNG) beszerzéséről a francia ENGIE-vel, amely fontos pillérét fogja jelenteni hazánk energiabiztonságának a jövőben
2025. Október 02. 07:06, csütörtök | Belföld
Hidvéghi Balázs: ma kezdődik a nemzeti konzultáció kérdőíveinek postázása
Ma kezdődik a nemzeti konzultáció kérdőíveinek postázása Budapesten, november elejére, közepére, országszerte mindenki megkapja őket - mondta Miniszterelnöki Kabinetiroda parlamenti államtitkára szerdán.
2025. Október 02. 07:05, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: Ukrajna felvétele ügyében nem lehet megkerülni Magyarországot
Magyarország megkerülésével, jogi trükközéssel nem lehet megnyitni Ukrajna európai uniós csatlakozási folyamatát