Hírek
2021. Február 04. 17:04, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Elfogtak egy 22 évvel ezelőtti gyilkossággal gyanúsított férfit

Elfogtak és őrizetbe vettek egy férfit, akit egy 22 évvel ezelőtti gyilkossággal gyanúsítanak - közölte a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda csütörtökön a police.hu oldalon.
A közlemény szerint 1999. április 25-én Budapest XI. kerületében, a Karinthy úton lévő egyik albérletben lőfegyverrel megöltek egy 36 éves embert.
Az ügyet a több mint húsz év alatt többször elővették, a nyomozóiroda 2020 őszén újabb bizonyítékokat talált - írták.
A gyilkossággal gyanúsított 52 éves K. Gábort február 3-án, összehangolt rendőri akció során fogták el. A dunakeszi férfit őrizetbe vették, letartóztatásáról később dönt a bíróság - áll a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 16. 07:37, szerda | Belföld
Európa legjobban teljesítő bankjai között az OTP az S&P idei rangsorában
Az OTP Csoport a második helyen végzett Európa legjobban teljesítő bankjai között az S&P Global Market Intelligence 2025-ös rangsorában a tavalyi első helyezés után - tájékoztatta a pénzintézet kedden az MTI-t
2025. Július 16. 07:35, szerda | Belföld
Ingatlan.com: a munkaerőpiacon is változást hozhat az Otthon Start program
2025. Július 16. 07:34, szerda | Belföld
Lázár János: Magyarország újra édesvíz-nagyhatalom lehet
Magyarország egykor édesvíz-nagyhatalom volt, és újra az lehet - írta az építési és közlekedési miniszter kedden a Facebook-oldalán.
2025. Július 16. 07:30, szerda | Belföld
Airbus: Európa legmodernebb helikopterflottája a magyar
Megérkezett az utolsó két Airbus H225M típusú helikopter és ezzel teljessé vált a Magyar Honvédség közepes kategóriájú, többfeladatú helikopterflottája.