Hírek
2013. Április 17. 05:00, szerda |
Kék hírek
Forrás: MTI
Fegyverrel akart bankot rabolni egy nő Zalában
Őrizetbe vettek a rendőrök egy nőt, aki egy riasztófegyverrel megpróbálta kirabolni Bakon a takarékszövetkezet fiókját - közölte a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság kedden a honlapján.
A gyanú szerint a 36 éves helyi asszony hétfő délután előbb ügyfélként tért be a pénzintézetbe, és egy másik ügyféllel távozott. Néhány perccel később visszatért, a pénztárhoz ment, s a pultra tette a válltáskáját, amelyből egy riasztófegyvert vett elő.
A pisztolyt a pénztárosra fogta és követelte az aznapi bevételt, de miután nem kapott pénzt, távozott. Eközben az egyik banki alkalmazott megnyomta a riasztógombot, és a rendőrök nem sokkal később egy parkban fogták el a gyanúsítottat.
A pénzintézet munkatársai elmondták: felismerték az elkövetőt, mert évek óta az ügyfelük.
A Zala Megyei Rendőr-főkapitányság fegyveresen elkövetett rablás kísérletének megalapozott gyanúja miatt indított eljárást a baki nő ellen, akit őrizetbe is vettek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 21. 10:03, vasárnap | Kék hírek
Újabb gyanúsított a Szőlő utcai ügyben
Rendész bántalmazott a napokban egy fiatalkorú fogvatartottat a Budapesti Javítóintézetben, ezzel az úgynevezett Szőlő utcai ügy gyanúsítottjainak száma kilencre emelkedett a Budapesti Regionális Nyomozó Ügyészségen
2025. December 19. 07:31, péntek | Kék hírek
Ügyészség: nyolcra emelkedett a Szőlő utcai ügy gyanúsítottjainak száma
A Budapesti Regionális Nyomozó Ügyészség további bűncselekményeket rótt a volt igazgató terhére, és egy újabb őrizetbe vett gyanúsított letartóztatását indítványozta - közölte a Központi Nyomozó Főügyészség csütörtökön az
2025. December 16. 07:07, kedd | Kék hírek
Holtan találták Rob Reiner színész-rendezőt és feleségét, Michele Reinert Los Angeles-i otthonukban
Holtan találták Rob Reiner színész-rendezőt és feleségét, Michele Reinert Los Angeles-i otthonukban vasárnap, a rendőrség szerint gyilkosság áldozatává váltak.
2025. December 14. 09:02, vasárnap | Kék hírek
Fokozott ellenőrzést tart a rendőrség egy héten át az ország útjain
Fokozott ellenőrzést tart a rendőrség december 15. és december 21. között az ország útjain - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság Kommunikációs Szolgálata szombaton a police.hu oldalon.
