Városlista
2026. május 31, vasárnap - Angéla

Hírek

2019. Szeptember 11. 14:04, szerda | Belföld
Forrás: mti

Folytatódik az M7-es felújítása

Folytatódik az M7-es felújítása

Folytatódik szombattól az M7-es autópálya felújítása – közölte a Magyar Közút Nonprofit Zrt. szerdán az MTI-vel.

A közlemény szerint az összesen 20 kilométert érintő felújítás befejező üteme Letenye felé, a 90-es és a 96-os kilométerszelvények közötti szakaszon indul szeptember 14-én.

Az M7-es autópálya balatonvilágosi szakaszának felújítását az előző két ütemhez hasonlóan az érintett pályaoldal lezárása mellett végzi majd a kivitelező.

A Letenye irányába közlekedők a terelt szakaszon a főváros felé vezető oldal belső sávján haladhatnak, míg Budapest felé a külső és leállósávot használhatják az autósok.

A munkálatok a tervek szerint a téli üzemeltetési időszakig, vagyis november közepéig tartanak – írták.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 31. 15:00, vasárnap | Belföld

Megerősítette a magyar államadós-osztályzatot az S&P

2026. Május 31. 13:00, vasárnap | Belföld

Bóna Szabolcs: új fejlesztési lehetőségek nyílhatnak meg a mezőgazdaság és az élelmiszeripar számára

Ismét van lehetőség a fejlődésre és a fejlesztésekre az uniós források megnyitása után - közölte az agrár- és élelmiszergazdaságért felelős miniszter a Facebook-oldalán szombaton reggel.