Hírek
2025. Október 18. 18:04, szombat |
Sport
Forrás: Hajósi Miklós
GRAND SLAM!
Gokartos élménybeszámoló Vida Benitől…
RMC Hungary és MNASz Országos Gokart Bajnokság VI. forduló Visonta
Sziasztok!
Hogy miért Grand Slam? Nem tenisz! Ezt a jelzőt használjuk amikor mindent sikerül megnyerni egy adott versenyhétvégén.

Azaz az összes szabadedzést a pénteki és szombati napon (hat hivatalos edzés szombaton, ami beleszámít), a vasárnapi reggeli Warm-up, az időmérő edzés, a három versenyfutam (Pre-Final, Final, Super-Final), és az összetett értékelést.
Természetesen ismét az MS Kart-tal vágtunk neki az utolsó fordulónak, ami továbbra is fantasztikusan működik, minden változtatásra reagál, rengeteg lehetőség van benne. Nagyon erős versenytempót tudtam diktálni, és ez igaz volt az egykörös tempóra is.
Magabiztosan tudtam versenyezni az egész hétvégén. Pontosan azt csinálja a váz, amit kérek tőle, így az összetett dobogó tetején állhattam az évzáró fordulón, és nagyon biztató a jövőre nézve, hogy jó az irány, amin haladunk!

Köszönöm szépen a Kermor Motorsport-nak a támogatást!
Hála Zénónak a szerelést, amit ismét hiba nélkül lehozott! Köszönöm a családomnak, és köszönöm nektek a rengeteg szurkolást!
Köszönöm a sok jó képet az évben!
Üdvözlettel,
Beni
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 28. 07:42, szerda | Sport
Szalai Attila a lengyel Pogon Szczecinhez került kölcsönbe
A válogatott Szalai Attila kölcsönben a lengyel bajnokság élvonalában szereplő Pogon Szczecin labdarúgócsapatában folytatja a pályafutását.
2026. Január 28. 07:33, szerda | Sport
Férfi kézilabda Eb - Chema Rodríguez elégedett a döntetlennel
Chema Rodríguez szövetségi kapitány elégedetten értékelt, miután a magyar férfi kézilabda-válogatott 32-32-es döntetlent játszott a társházigazda Svédországgal az Európa-bajnokság csoportkörének harmadik fordulójában, kedden.
2026. Január 27. 07:36, kedd | Sport
Tóth Alex menedzsere: nem szabad irreális elvárásokat támasztani a játékossal szemben
2026. Január 26. 07:00, hétfő | Sport
A Győr több mint húsz év után nyert az FTC vendégeként
Az őszi bajnok Győr hátrányból fordítva 3-1-re győzött a címvédő Ferencváros vendégeként a labdarúgó Fizz Liga 19. fordulójának vasárnap esti rangadóján.
