Hírek
2022. November 06. 10:26, vasárnap |
Belföld
Forrás: Police.hu - Deltahírek.hu
Halálos baleset Veszprémnél, több súlyos sérült is van
Egy személygépkocsi és egy kistehergépkocsi ütközött, a balesetben többen megsérültek, egy személy meghalt.
Egy személygépkocsi és egy kistehergépkocsi ütközött, a balesetben többen megsérültek, egy személy meghalt.
Személyi sérüléssel járó közlekedési baleset történt a 73-as számú főút 10-es kilométerszelvényben Veszprém térségében, délelőtt. Elsődleges információk szerint 2 jármű érintett a balesetben, egy fő a helyszínen meghalt, ketten súlyosan megsérültek. A rendőrség a baleset helyszínelését megkezdte, az érintett útszakaszon teljes útlezárás van érvényben. A járműforgalmat Veszprémfajsz, illetőleg Felsőőrs felé elterelik. Lassú haladásra és torlódásra kell számítani.
A veszprémi hivatásos tűzoltók több beszorult embert feszítővágók segítségével szabadítanak ki. A balesethez mentőhelikopter is érkezett.


Fotó: Deltahírek.hu, Rendőrség
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 08. 08:38, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a rezsicsökkentést sikerült megvédeni, Magyarország teljes szankciómentességet kap
A rezsicsökkentést sikerült megvédeni, a Török Áramlat és a Barátság vezeték esetében Magyarország teljes mentességet kap az orosz energiahordozókra kivetett amerikai szankciók alól
2025. November 08. 08:35, szombat | Belföld
Orbán Viktor: új fejezetet nyitunk a magyar-amerikai kapcsolatokban
Azért vagyunk itt, hogy új fejezetet nyissuk a magyar-amerikai kapcsolatokban - mondta Orbán Viktor miniszterelnök pénteken Washingtonban, amikor Donald Trump amerikai elnök fogadta a Fehér Házban.
2025. November 07. 07:32, péntek | Belföld
Szijjártó Péter és Marco Rubio kormányközi nukleáris megállapodást írnak alá
Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter kormányközi nukleáris energetikai együttműködési megállapodást ír alá amerikai kollégájával, Marco Rubióval - közölte a tárcavezető pénteken Washingtonban.
