Hírek
2016. Szeptember 27. 07:38, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Halálos gázolás Dabason, elfogták a cserbenhagyót

Segítségnyújtás elmulasztásával és közúti baleset gondatlan okozásával gyanúsítja a Dabasi Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya azt a 23 éves dabasi fiatalembert,
aki hétfőn késő este elgázolt egy kerékpárost a Pest megyei településen, majd segítségnyújtás nélkül továbbhajtott - közölte keddre virradóra a nyomozóhatóság a honlapján.
A rendőrség közlése szerint a gyanúsított személyautóval közlekedett Dabason, és a Vasút utcánál ütötte el a kerékpárost. A balesetben a biciklis olyan súlyosan megsérült, hogy a helyszínen életét vesztette.
A rendőrök egy dabasi utcán találták meg a 23 éves férfi által vezetett autót. A beszerzett adatok alapján a gyanúsítottat a baleset okozása után egy órával, dabasi otthonában fogták el és előállították a rendőrkapitányságra.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 03. 08:56, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: nem vállalom azt a felelősséget, hogy akár csak egyetlen fiatal is meghaljon Ukrajnáért
Azt a felelősséget, hogy akár csak egyetlen fiatal is meghaljon Ukrajnáért, nem szeretném vállalni, és nem is fogom – jelentette ki a miniszterelnök szombaton Esztergomban az MCC Feszten.
2025. Augusztus 03. 08:55, vasárnap | Belföld
Duna House: az Otthon Start program megmozgatja az ingatlan- és hitelpiacot is
A nyári hónapokra jellemző, visszafogottabb aktivitással telt a július a hazai ingatlanpiacon, az Otthon Start program hatása viszont gyorsan meglátszott az érdeklődések növekedésében - közölte a Duna House pénteken.
2025. Augusztus 03. 08:55, vasárnap | Belföld
MOHU: a forgalommal arányosan változik a visszaváltási rendszer kezelésiköltség-számítása
A forgalommal arányosan változik a visszaváltási rendszerben a kezelési költségek számítása, a módosítás újabb kereskedőket ösztönözhet a csatlakozásra
2025. Augusztus 02. 08:57, szombat | Belföld
Pride: Gyanúsítottként hallgatták ki Karácsony Gergelyt a Budapest Büszkeség rendezvény szervezése ügyében
Gyanúsítottként hallgatták ki Karácsony Gergely főpolgármestert a Budapest Büszkeség (Budapest Pride) rendezvény szervezése ügyében pénteken Budapesten.