Hírek
2019. December 29. 05:01, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Hamis iratokkal akart Debrecenből Londonba repülni három férfi
Közokirat-hamisítás gyanúja miatt indult eljárás két albán és egy ukrán férfi ellen, mert hamis román személyi igazolvánnyal jelentkeztek kilépésre szombat reggel a debreceni repülőtéren
- közölte a Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.
Azt írták: a rendőrök az iratok ellenőrzésekor észrevették, hogy hamis román személyi iratokat adtak át nekik.
A Londonba tartó férfiakat előállították és eljárást indítottak ellenük.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 07. 07:53, szerda | Belföld
A Mercedes Magyarországra hozza az A-osztály gyártását is az idei évtől
A Mercedes Magyarországra hozza az A-osztály gyártását is az idei évtől - jelentette be Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter kedden a Facebookon.
2026. Január 07. 07:50, szerda | Belföld
Havazás - Meteorológia: keleten várható jelentős havazás
Szerdán keleten várható jelentős havazás, csütörtök reggelig további 10-20 centiméter friss hó várható, ezért a HungaroMet Zrt. szerdára több keleti vármegyére másodfokú (narancs) figyelmeztetést adott ki.
2026. Január 06. 07:20, kedd | Belföld
NAV: januártól számos kedvező adóügyi változás lépett életbe
Januártól nemcsak a harminc év alattiak teljes szja-mentessége lépett életbe, hanem a negyven év alatti kétgyermekes anyák is beléptek az szja-mentes körbe, és emelkedett a családi adókedvezmény összege.
