Hírek
2020. Október 23. 16:00, péntek |
Kék hírek
Forrás: mti - fotó: police.hu
Indiaikender-ültetvényt számoltak föl a rendőrök Nagytőkén
Harmincnyolc tő indiai kendert, nyolckilónyi betakarított növényt és más kábítószereket találtak a rendőrök egy szentesi férfi ingatlanjain
- tájékoztatta a Csongrád-Csanád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője pénteken az MTI-t. Szabó Szilvia közölte, szerda délután egyszerre kutatták át a feltételezett elkövető szentesi házát és nagytőkei tanyáját. A külterületi ingatlanban 35 tő élő kendernövényt, valamint a betakarításhoz használt eszközöket találtak a rendőrök. A szentesi házban még három tő kendert, 7887 gramm szárított növényi törmeléket, varázsgombát, mákgubókat és mákgubófőzetet foglaltak le.
A rendőrök gyanúsítottként hallgatták ki a negyvenéves férfit. Kábítószer - termesztéssel elkövetett - birtoklásának megalapozott gyanúja miatt indult ellene eljárás.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 30. 13:44, péntek | Kék hírek
Bekábszerezve lövöldözött Balatonszepezden
A Veszprémi Járási Ügyészség indítványára elrendelte a bíróság annak a 60 éves férfinak a letartóztatását, aki január 28-án este kábítószer hatása alatt lövöldözött a balatonszepezdi házának udvarán.
2026. Január 30. 07:07, péntek | Kék hírek
Kábítószer és alkohol hatása alatt állt a Romániában súlyos balesetet szenvedett görög kisbusz vezetője
Kábítószer és alkohol hatása alatt volt annak a Romániában balesetet szenvedett görög kisbusznak a sofőrje, amelyben hét ember vesztette életét - közölte csütörtökön az ügyben eljáró lugosi vádhatóság szóvivője.
2026. Január 28. 07:32, szerda | Kék hírek
Átvette a volánt a fiatalkorú utas, majd fának hajtott
A Kecskeméti Járási Ügyészség közúti baleset gondatlan okozása miatt vádat emelt egy fiatalkorúval szemben, aki azután, hogy a sofőrtől menet közben átvette a vezetést, fának hajtott az utasokkal teli furgonnal.
2026. Január 26. 06:58, hétfő | Kék hírek
Életveszélyes a jégen tartózkodni!
Életveszélyes a jégen tartózkodni, az enyhülő időjárásban olvad a természetes vizek jege, ezért senki ne menjen a jégre - figyelmeztetett az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság szóvivője vasárnap.
