Hírek
2017. Augusztus 24. 15:04, csütörtök |
Belföld
Forrás: police.hu - fotó: illusztráció
Közel 300-zal száguldozott az M6-oson
Életveszélyes helyzetet idézett elő a személygépkocsi vezetője.
Az M6-os autópálya 119-es kilométerszelvényénél, Pécs irányában 2017. augusztus 19-én 9 óra 59 perckor egy 285 kilométer/óra sebességgel közlekedő személygépkocsit rögzített a sebességmérő kamera. A jármű vezetője 300 ezer forint pénzbüntetésben részesül.
A történtek kapcsán a Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság ismételten felhívja a közlekedők figyelmét, hogy saját maguk és utasaik, közlekedő partnereik biztonsága érdekében tartsák be a szabályokat! A közlekedési balesetek egyik vezető oka még mindig a gyorshajtás.
Az előírások megszegése, a sebességhatárok ilyen fokú túllépése jelentősen növeli a balesetek bekövetkezésének kockázatát, amely ezen a szinten halálos kimenetelűvé válik!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 09. 16:00, kedd | Belföld
Kapitány István teljes miniszteri fizetését a Magyar Koraszülött és Újszülött Mentőalapítványnak ajánlja fel
Kapitány István a teljes miniszteri fizetését a Magyar Koraszülött és Újszülött Mentőalapítványnak ajánlja fel. A gazdasági és energetikai miniszter ezt hétfő este jelentette be a Facebook-oldalán.
2026. Június 09. 15:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: újra elérhető a Vonatinfo webes felülete
Újra elérhető a teljesen nyilvános, regisztrációhoz nem kötött Vonatinfo - közölte Vitézy Dávid, közlekedési és beruházási miniszter a Facebook-oldalán hétfőn.
2026. Június 09. 14:00, kedd | Belföld
OGY - Magyar Péter: nem felejtjük el, mit tettek a védtelen gyermekek ellen
Nem fogjuk elfelejteni, amit az előző kormány tett a védtelen gyermekek ellen - jelentette ki Magyar Péter miniszterelnök az Országgyűlés hétfői ülésén, napirend előtt.
2026. Június 09. 13:00, kedd | Belföld
Mecser Tamás az új országos rendőrfőkapitány
Mecser Tamás rendőr dandártábornokot bízza meg az Országos Rendőr-főkapitányság (ORFK) vezetésével Magyar Péter miniszterelnök június 8-i hatállyal - tájékoztatta a Belügyminisztérium az MTI-t hétfőn.
