Városlista
2023. március 24, péntek - Gábor, Karina

Hírek

2020. Március 29. 18:06, vasárnap | Kék hírek
Forrás: infovárosok

Közlekedési vitából lett brutális verés és orrcsonttörés

Közlekedési vitából lett brutális verés és orrcsonttörés

A zalaegerszegi rendőrök befejezték az ügy vizsgálatát.

Egy férfi 2019. november 7-én 12 óra 30 perc körül Nemeshetésen a Petőfi Sándor utcában egy közlekedési konfliktust követően bántalmazott egy 66 éves személyt. A szintén helyi férfit először többször mellkason rúgta, aki a földre esett. A felkelni szándékozó személyt ezután fejbe rúgta, majd több alkalommal ököllel a fejét megütötte. A bántalmazás során a megvert férfi 8 napon túl gyógyuló súlyos sérülést, orrcsonttörést szenvedett.

A zalaegerszegi rendőrök a 19 éves férfivel szemben súlyos testi sértés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított büntetőeljárásban a szükséges eljárási cselekményeket elvégezték, és az iratokat átadták az illetékes ügyészségnek.

Ezek érdekelhetnek még

2023. Március 24. 09:25, péntek | Kék hírek

Egy benzinkúton kezdték el csépelni egymást, a biztonsági kamera mindent rögzített

Garázdaság bűntette és súlyos testi sértés bűntette miatt a Tatabányai Járási Ügyészség vádiratot nyújtott be három férfival szemben, akik a benzinkút boltjában verekedtek.

2023. Március 22. 11:42, szerda | Kék hírek

Székdobálás, orron harapás - Videón az Esztergom-környéki kocsmai bunyó

A garázdaság bűntette miatt indult ügyben az Esztergomi Járási Ügyészség vádiratot nyújtott be három férfival szemben, akik közül az egyik orron harapta a másikat.

2023. Március 17. 11:40, péntek | Kék hírek

Veszprém belvárosában tapogatott egy nőt, a rendőrök elfogták

A sértett tett bejelentést a rendőrségre arról, hogy 2023. március 14-én 9 óra 20 perckor Veszprém belvárosában egy ismeretlen személy több alkalommal megfogta őt, miközben gyalogosan közlekedett.

2023. Március 17. 09:45, péntek | Kék hírek

Drónokkal csempészik át a cigarettát a magyar zöldhatáron

A NAV hőkamerákkal figyeli az eget, így könnyen kiszúrják, amint a drónokról ledobják a csomagokat.