Városlista
2026. január 23, péntek - Zelma

Hírek

2022. Január 06. 06:00, csütörtök | Belföld
Forrás: mti

Letartóztatták a fülöpi emberölés gyanúsítottját

Letartóztatták a fülöpi emberölés gyanúsítottját

Letartóztatták a fülöpi emberölés gyanúsítottját - tájékoztatta szerdán a Debreceni Törvényszék szóvivője az MTI-t.

Dobó Dénes felidézte, hogy a 38 éves gyanúsított december 30-án este a Hajdú-Bihar megyei Fülöpön olyan súlyosan bántalmazta otthonában a 70 éves asszonyt, hogy a sértett a helyszínen meghalt.

A gyanúsított ezután ékszereket vett magához és egy üveg pálinkát, majd a házban tüzet gyújtott, és távozott.

A kényszerintézkedést egy hónapra rendelte el a Debreceni Járásbíróság - olvasható a közleményben.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 23. 07:09, péntek | Belföld

Orbán Viktor: Magyarország ott van a Béketanács alapítói között

Ma Davosban az amerikai elnök egy új kezdeményezést indított útjára. Béketanácsnak hívják. Magyarország ott van az alapító országok között, mert Magyarországnak békére van szüksége, hogy fejlődni tudjon

2026. Január 22. 07:39, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor: a kormány januári rezsistopot vezet be

Januári rezsistopot vezet be a kormány, ez azt jelenti, hogy a januári fűtésnél jelentkező többletfogyasztást, annak költségeit a kormány átvállalja a családoktól - jelentette be a miniszterelnök szerdán a Facebookon.