Hírek
2012. Április 29. 07:11, vasárnap |
Sport
Forrás: mno / MTI
Magyar aranyérem született a cselgáncs Eb-n

A 78 kg-os Joó Abigél aranyérmet nyert szombaton a cseljabinszki cselgáncs Európa-bajnokságon, amely az olimpiai kvalifikációs sorozat utolsó állomása.
A 2010-es kontinenstornán is győztes Joó a fináléban a címvédő francia Audrey Tcheumeo ellen lépett tatamira, s korábbi meccseihez hasonlóan ipponnal győzött. A KSI 21 éves dzsúdósa, aki már az Eb előtt is biztos londoni szereplőnek számított, a magyar küldöttség második érmét szerezte meg Cseljabinszkban, ahol csütörtökön Csernoviczki Éva (48) állhatott fel a dobogó legalsó fokára.
MTI / mno
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 20. 08:04, hétfő | Sport
Labdarúgó NB I - Izgalmas döntetlen az Újpest-Ferencváros rangadón
A közel két hónapja nyeretlen, házigazda Újpest meglepetésre 1-1-es döntetlent ért el az ősi rivális, címvédő Ferencváros ellen a labdarúgó Fizz Liga tizedik fordulójának vasárnapi zárómérkőzésén.
2025. Október 20. 08:02, hétfő | Sport
Premier League - Ismét kikapott a Liverpool
2025. Október 19. 08:56, vasárnap | Sport
Rövidpályás úszó-vk – Sárkány Zalán országos csúccsal nyert 800 méter gyorson
Sárkány Zalán országos csúccsal nyert 800 méteres gyorsúszásban szombaton a rövidpályás világkupa-sorozat második állomásán az Illinois állambeli Westmontban.