Hírek
2021. Június 20. 05:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Meghalt egy motoros, aki pénteken szenvedett balesetet Nagykanizsán
A kórházban belehalt sérüléseibe egy motoros, akit péntek délután személyautó ütött el Nagykanizsán - tájékoztatta az ORFK sajtóügyelete szombaton az MTI-t.
A Zala Megyei Rendőr-főkapitányság pénteki közleménye szerint Nagykanizsa felől a 74-es út irányába haladt személygépkocsijával egy férfi, amikor figyelmetlensége miatt áttért a menetirány szerinti bal oldali sávba, és összeütközött a motorral.
A 37 éves motorost mentőhelikopterrel vitték kórházba, de ott később belehalt a sérüléseibe.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 05. 10:00, péntek | Belföld
Azbesztszennyezés - Két területet zár le a GYSEV Szombathelyen a veszélyes anyagot tartalmazó kőzúzalék miatt
Azbesztszennyezés miatt két területet zár le a GYSEV Zrt. Szombathely térségében - közölte a vasúttársaság az MTI- vel csütörtökön.
2026. Június 05. 09:00, péntek | Belföld
GKI: mintegy negyedmillió vállalkozás térhet át a kata adózásra jövőre
Mintegy 300-350 ezer vállalkozót érinthet a kisadózó vállalkozások tételes adójának (kata) 2027-re tervezett kibővítése, a GKI Gazdaságkutató Zrt. azzal számol, hogy 250-270 ezer kisadózó térhet át az adózási formára.
