Városlista
2025. szeptember 10, szerda - Nikolett, Hunor

Hírek

2021. Szeptember 14. 17:00, kedd | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Mesterlövészre volt szükség Abán

Mesterlövészre volt szükség Abán

Egy családi ház melléképülete gyulladt ki Abán, amelyben egy gázpalackot a rendőrségnek kellett kilőnie.

Tűz keletkezett hétfőn kora délután egy abai családi ház melléképületében a Rákóczi utcában. A katasztrófavédelem szakemberei több gázpalackot is eltávolítottak az épület közvetlen környezetéből, amelyek közül egy acetilén töltetű palackot olyan nagymértékű hőterhelés ért, hogy a rendőrség segítségét kérték a robbanásveszély elhárításához – közölte a rendőrség.

A mesterlövész több célzott lövéssel nyomástalanította a túlhevült palackot, melynek során sem személyi sérülés, sem anyagi kár nem keletkezett.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 10. 07:00, szerda | Belföld

Rekordszámú e-rollerbaleset a nyári hónapokban – minden ötödik gyermek fejsérüléssel került a Bethesda Gyermekkórházba

A Bethesda Gyermekkórházban idén március és szeptember között 202 gyermeket kellett ellátni elektromos rollerrel összefüggő baleset miatt.

2025. Szeptember 09. 07:28, kedd | Belföld

Őszi hajózási szezon vette kezdetét a Balatonon

Szeptember 8-tól október 26-ig őszi menetrend szerint, ritkábban járnak a balatoni menetrend szerinti hajójáratok - közölte a Balatoni Hajózási Zrt. a honlapján.