Hírek
2020. Július 25. 06:34, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Pénzhamisítás miatt indult eljárás két férfi ellen
Negyvenmillió forint értékű hamis eurót adott el egy ismerősének két férfi a gyanú szerint, pénzhamisítás miatt büntetőeljárás indult ellenük
- tájékoztatott a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján pénteken. Azt írták, a 36 éves K. Zoltán és az 52 éves B. Árpád idén áprilisban értékesítette a valutát, a sértettnek otthon tűnt fel, hogy a bankjegyek valószínűleg hamisak.
A budapesti illetőségű, további hamis bankjegyek értékesítésére készülő feltételezett elkövetőket a Siófoki Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya azonosította, elfogásuk csütörtökön, somogyi és zalai rendőrök összehangolt akciója keretében történt meg.
A rendőrök a férfiaknál tartott házkutatás során mintegy 140 millió forint értékű, hamisnak tűnő eurót, sim-kártyákat, valamint egy gáz-riasztó fegyvert foglaltak le.
A két férfit gyanúsítottként hallgatták ki, őrizetbe vették és kezdeményezték a letartóztatásukat.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 06. 12:00, szerda | Belföld
Magyar Péter: Olaszország a mi otthonunk is, jó dolog, hogy visszatértünk Európába
- jelentette ki Magyar Péter leendő magyar miniszterelnök kedd este a Sestri Levante-i nemzetközi filmfesztiválon az Ansa olasz hírügynökség tudósítása szerint.
2026. Május 06. 11:00, szerda | Belföld
Hegedűs Zsolt: az átadás-átvétel során kiszámíthatóságra lehet számítani az egészségügyben
A kormányváltás során és azt követően is stratégiai nyugalomra, kiszámíthatóságra és felelős átadás-átvételre lehet számítani az egészségügyben
2026. Május 05. 14:00, kedd | Belföld
A közlekedésfejlesztésre fordítható uniós források hazahozataláról tárgyal Brüsszelben Vitézy Dávid
A közlekedés- és infrastruktúrafejlesztésre fordítható európai uniós források minél gyorsabb hazahozataláról és felhasználásáról kezd tárgyalást a közlekedési és beruházási miniszteri poszt várományosa Brüsszelben
