Hírek
2011. Október 08. 13:46, szombat |
Helyi
Forrás: VMRFK - Szombathely
Rendőrségi hírek Celldömökről és környékéről 2011.10.07-én

Ismét számos dolga akadt a rend őreinek városunkban
A kora reggeli órákban egy jánosházai lakos bejelentette, hogy lányát két iskolatársa megverte. Megállapítást nyert, hogy a gyermek fiatalkorú. A bejelentő lányát 07. 15 óra körüli időben Celldömölkön, aDózsa utcában két fiatalkorú helyi lakos lány bántalmazta, haját megtépték, illetve a földre teperték és rugdalták. A sértett 8 napon belül gyógyuló sérüléseket szenvedett.
Nem sokkal dél után egy celldömölki lakos telefonon bejelentette, hogy a Gábor Áron utcában személyi sérülés nélküli közlekedési baleset történt. Megállapítást nyert, hogy a bejelentő Suzuki személygépkocsival haladt a Gábor Áron utcában az Arad utca irányából, mikor a Szalóky utcából azáruház irányából közlekedő szintén helyi lakos az általa vezetett Opel típusú személygépkocsival nem adott részére elsőbbséget. Az ütközés során személyi sérülés nem történt. Az személygépkocsiban keletkezett kár kb. 350.000 Ft. Az okozó ellen a hatóságszabálysértési feljelentést kezdeményezett.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 24. 07:25, csütörtök | Helyi
95 907-en nyertek felvételt a magyar felsőoktatásba
Az elmúlt másfél évtized legsikeresebb felvételije az idei, 95 907-en nyertek felvételt a sikeres, megújult magyar felsőoktatásba
2025. Augusztus 06. 07:42, szerda | Sport
BL-selejtező - Megismételné hat évvel korábbi sikerét a Ferencváros
Szerda este a Ludogorec otthonában lép pályára a Ferencváros a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező harmadik fordulójában, a magyar bajnok hat évvel korábban sikerrel vette a bolgár csapat elleni párharcot.
2025. Augusztus 06. 07:41, szerda | Életmód
Sziget - Jelentősen emelkedik a magyar fesztiválozók száma
Az idei Sziget fesztiválon a bérletesek és a napijeggyel érkezők között is jelentősen magasabb lesz a magyar látogatók száma. Külföldről Hollandiából jönnek a legtöbben, miközben a környező országok felzárkóztak