Városlista
2025. december 4, csütörtök - Barbara, Borbála

Hírek

2015. Május 31. 00:00, vasárnap | Belföld
Forrás: MTI

Színezd át! címmel országos kampány indul az elfogadásért

Színezd át! címmel országos kampány indul az elfogadásért

Vasárnap Kaposváron indul a Színezd át! elnevezésű rendezvénysorozat, amellyel a más kultúrák megismerésének és elfogadásának fontosságára hívják fel a figyelmet - hangzott el az M1 aktuális csatornán szombaton.

Az októberig tartó, tíz megyeszékhelyen rendezvényeket tartó sorozat főszervezője, Tintér Gabriella elmondta: a Színezd át! kampány célja, hogy a más kultúrák iránti nyitottságot, elfogadást erősítse.

A vasárnapi, kaposvári családi napról szólva közölte: a többi között várépítéssel, hangos könyvtárral, koncertekkel várják a gyerekeket, akik közös mesét is alkothatnak, amelyet aztán illusztrátorok megfestenek. Előadják az első magyarországi roma musicalt, amely több ismert zenész közreműködésével készült. A musical a magyar-roma együttélésről szól - mondta Tintér Gabriella.

Címkék: program, színezd át

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 03. 07:43, szerda | Belföld

Lázár János: A MÁV-nak nincs saját forrása a nagy pályaudvarok felújítására

A következő időszakban ezer kilométer vasúti pálya felújítása kezdődhet el, az ehhez szükséges forrás maradéktalanul rendelkezésre áll

2025. December 03. 07:42, szerda | Belföld

Rétvári Bence: jövő februárban érkezik a fegyverpénz

Jövő februárban érkezik a fegyverpénz, hathavi juttatást kap minden hivatásos rendvédelmi dolgozó - közölte kedden közösségi oldalán a Belügyminisztérium parlamenti államtitkára.

2025. December 03. 07:41, szerda | Belföld

Átfogó kampányt indít a Fidesz a Tisza Párt állítólagos megszorító csomagjáról

\"Átfogó kampányt indítunk a Tisza Párt baloldali megszorító csomagjáról\" - jelentette be a Fidesz parlamenti frakcióvezetője kedden a Facebook-oldalán.

2025. December 02. 07:12, kedd | Belföld

ÉKM: a főutakon emelkednek a díjak a kamionok számára

Magyarország kormánya átfogó intézkedéscsomagot fogadott el, amelynek célja a teherforgalom visszaterelése a gyorsforgalmi úthálózatra.