Hírek
2018. Szeptember 29. 15:47, szombat |
Belföld
Forrás: mti/MTI Fotó: Pach Ferenc
Tűz ütött ki a szobi léüzemben
Műanyag rekeszek és hordók gyulladtak ki a szobi léüzemben szombaton.
A Pest Megyei Katasztrófavédelem az MTI kérdésére közölte, hogy személyi sérülés nem történt, de a tűzvész a közelben egy gáztározót is veszélyeztetett.
A tüzet a váci és vámosmikolai tűzoltók megfékezték, a helyszínre a katasztrófavédelem műveleti laborja is kivonult.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 27. 07:33, kedd | Belföld
Orbán Viktor utasította a külügyminisztert, hogy kéresse be az ukrán nagykövetet
Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn utasította Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminisztert, hogy kéresse be Ukrajna magyarországi nagykövetét. Ezt a kormányfő a Facebookra feltöltött videóban közölte hétfőn.
2026. Január 27. 07:31, kedd | Belföld
Elkészült a nemzeti petíció nyomtatványa, a héten indul a postázás
Elkészült a nemzeti petíció nyomtatványa és ezen a héten indul a postázás. Arra biztatok mindenkit, hogy üzenjünk Brüsszelnek, hogy nem fizetünk
2026. Január 27. 07:29, kedd | Belföld
Lázár János bocsánatot kért a cigányokkal kapcsolatos kijelentése miatt
Bocsánat érte, valóban sajnálom – mondta a miniszter Kaposváron.
2026. Január 26. 07:02, hétfő | Belföld
Alig győzi a NAV a kínai kiscsomagok vámkezelését
A külföldről érkező vámkezelést igénylő kiscsomagok száma 2024-hez képest 50 százalékkal nőtt tavaly
