Hírek
2018. Január 27. 08:39, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Vaddisznók okoztak balesetet az M6-os autópályán
Az úttestre feljutó vaddisznókat gázolt el péntek este két személygépjármű az M6-os autópályán Érd közigazgatási területén - közölte honlapján a rendőrség és az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF).
Személyi sérülés nem történt, de az autókban anyagi kár keletkezett. A helyszínelés és a műszaki mentés, valamint a további vadbalesetek megelőzésének érdekében az utat a vadmentesítés idejére teljes szélességében lezárták, a forgalmat a 22. és a 24. kilométer között elterelték.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 16. 15:00, szombat | Belföld
Agrárszektor.hu - Bóna Szabolcs: el kell fogadni, hogy nagy változásokra van szükség
Adatvezérelt élelmiszertermelést, a tudásra és a fogyasztói igényekre jobban alapozó, és mindenekelőtt együttműködő agráriumot szeretne látni az új agrár- és élelmiszergazdasági miniszter
2026. Május 16. 14:00, szombat | Belföld
Magyar Péter: Orbán Viktor nem kapja meg a 38 millió forint végkielégítését
Orbán Viktor korábbi miniszterelnök nem kapja meg a 38 millió forint végkielégítését - jelentette be Magyar Péter miniszterelnök péntek este a Facebook-oldalán.
