Városlista
2026. június 13, szombat - Antal, Anett

Hírek

2022. November 11. 00:11, péntek | Sport

Versenyről versenyre, avagy irány a Zemplén rali!

Versenyről versenyre, avagy irány a Zemplén rali!

12 gyors vár a két nap alatt Zemplén ralin Kronome Ákosékra.


Az Ózd ralin kilenc gyorssal, és egy prológgal kellet megküzdeniük.
Villáminterjú Ákossal:
Hogy tetszettek nektek az ózdi pályák? Felkészülésnek megfelelő volt a mostani versenyre?
- Kedveljük az Ózdi szakaszokat, legjobban a Királdi körgyors feküdt nekünk. A legjobb teszt a verseny, mindenképp jó, hogy nem maradt sok ki a két futam között.

2022 utolsó ORC versenye vár rátok a hétvégén. Nedves aszfalt, falevelek, hideg hűvös reggelek. Mire fogtok gumizni az első gyorsokon?
- Még nincs végleges döntésünk, szombat reggel találjuk ki.

11-15 kilométer hosszúságú szakaszok várnap rátok. Mi is a cél most nektek?
- Elsősorban élvezni szeretnénk a versenyzést, lehetőleg hiba nélkül. Ez lesz az év leghosszabb versenye és célba szeretnénk érni, akkor már boldogak leszünk, ha így lesz.

Köszönjük a Partnereink és a Szervizcsapat segítségét most is: Mentes és Társai Kft., Kronome Zoltán, Valkai János, Petrás Zsolt.

Fotó: Hajóka SportFotó
– Hajósi Miklós –

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 12. 15:00, péntek | Sport

FIFA-világranglista - Három helyet javítva 39. a magyar válogatott, Argentína az élen

A magyar válogatott három helyet javítva a 39. a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) legfrissebb, csütörtökön nyilvánosságra hozott világranglistáján, amelyet a világbajnoki címvédő Argentína vezet.

2026. Június 12. 07:15, péntek | Sport

Vb-2026 - Kétgólos mexikói győzelem és három piros lap a nyitómeccsen

A társházigazda Mexikó 2-0-ra legyőzte a Dél-afrikai Köztársaság csapatát a labdarúgó-világbajnokság csütörtöki nyitómérkőzésén, amelyen három piros lapot is kiosztott a játékvezető.

2026. Június 10. 16:00, szerda | Sport

Otthonában gyógyul Christian Eriksen

Christian Eriksen, a dán labdarúgó-válogatott középpályása már családja körében, odahaza gyógyul, miután kiengedték a kórházból.