Városlista
2026. április 29, szerda - Péter

Hírek

2014. Április 24. 14:28, csütörtök | Belföld
Forrás: MTI

Veszélyes anyagot szállító teherautóval ütközött egy autó Borsodban, teljes útzár

Veszélyes anyagot szállító teherautóval ütközött egy autó Borsodban, teljes útzár

Veszélyes anyagot szállított az a pótkocsis teherautó, amely egy személygépkocsival ütközött csütörtökön a 35-ös út Borsod-Abaúj-Zemplén megyei szakaszán, az autó 55 éves vezetője meghalt, a helyszínelés teljes útzár mellett zajlik - közölte a megyei katasztrófavédelmi igazgatóság az MTI-vel.

A tájékoztatás szerint a 35-ös út Tiszaújváros és Sajószöged közötti szakaszán történt balesetben a veszélyes anyagot – kazánhamu, salak - szállító teherautó pótkocsija felborult és két konténer a földre esett.
Az egyik konténer tartalma kis mennyiségben a környezetbe is jutott. A katasztrófavédelmi szakemberek a baleset helyszínén légzésvédelem mellett jelenleg is a műszaki mentésen és mentesítésen dolgoznak, a teljes útzárat még nem oldották fel.
Az autósok Sajóörös felé kerülhetnek.

Címkék: Baleset-közúti

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 29. 13:00, szerda | Belföld

Kamatdöntés - Varga Mihály: egyhangúlag döntött a monetáris tanács az alapkamat szinten tartásáról

Egyhangúlag és egyetlen napirendi javaslatként döntött a Magyar Nemzeti Bank (MNB) Monetáris Tanácsa az alapkamat szinten tartásáról

2026. Április 29. 10:00, szerda | Belföld

Találkozót kezdeményez az ukrán elnökkel Magyar Péter

Találkozót kezdeményez Volodimir Zelenszkij ukrán elnökkel Magyar Péter leendő miniszterelnök. A Tisza Párt elnöke erről a Facebookon számolt be, miután fogadta Babják Zoltánt, Beregszász polgármesterét.

2026. Április 29. 06:51, szerda | Belföld

Magyar Péter: bizottság vizsgálja majd az 1988 és 2000 közötti privatizációt

Bizottság vizsgálja majd az 1988 és 2000 közötti privatizációt - jelentette be a leendő kormányfő a Facebook-oldalán kedden.