Hírek
2017. Június 26. 07:33, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Villám miatt kigyulladt egy négyemeletes lakóház Dunaújvárosban
Tűz ütött ki egy dunaújvárosi négylakásos társasházban vasárnap kora este, a tüzet feltehetőleg villámcsapás okozta - közölte a Fejér Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel.
Farkas-Bozsik Gábor elmondta: a tűz vasárnap este hat óra után keletkezett a dunaújvárosi Bocskai utca egyik négyemeletes társasházában, a tetőszerkezet két, a legfelső emeleten lévő lakás felett égett.
A szóvivő tájékoztatása szerint 33 embernek, köztük 10 gyermeknek kellett elhagynia az épületet.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 02. 08:40, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 44. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2025. November 02. 08:37, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: Donald Tusk újabb támadást indított Magyarország ellen
Donald Tusk újabb támadást indított Magyarország ellen - közölte Orbán Viktor miniszterelnök szombaton a Facebook-oldalán.
2025. November 01. 08:56, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: Győrben létrejön a hatodik Konfuciusz Intézet Magyarországon
Budapest, Debrecen, Miskolc, Pécs és Szeged után a győri Széchenyi István Egyetemen létrejön immár a hatodik Konfuciusz Intézet is Magyarországon, ami újabb lendületet ad a magyar-kínai együttműködésnek
2025. November 01. 08:55, szombat | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: sikeresen zárult az Adaptive Hussars 2025 országvédelmi gyakorlat
Sikeresen zárult a rendszerváltás óta szervezett legnagyobb katonai gyakorlat, az Adaptive Hussars 2025 - jelentette be a honvédelmi miniszter pénteken Budapesten, a gyakorlat zárórendezvényén.
