Hírek
2020. Szeptember 10. 06:00, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció:
Visszahívtak egy csokoládé terméket
Visszahívták a Müller üzletekben árusított 100 grammos Ovomaltine csokoládé terméket, mert műanyagdarabokat találtak benne
- közölte a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) a honlapján. Az esetet Németország élelmiszerbiztonsági hatósága jelentette be az Európai Unió élelmiszer- és takarmánybiztonsági riasztási rendszerébe (RASFF).
A tájékoztatás szerint a visszahívás kizárólag a honlapon ismertetett azonosító adatokkal ellátott termékre vonatkozik.
A Nébih kéri arra kéri a vásárlókat, hogy ne egyenek a termékből.
A Müller honlapján közzétett információk szerint az érintett terméket bármely Müller üzletben, a blokk bemutatása nélkül is visszaveszik - tájékoztatott a Nébih.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 14. 09:03, vasárnap | Belföld
K&H ifjúsági index: a fiatalok idén átlagosan 51 ezer forintot terveznek karácsonyi ajándékokra
2025. December 14. 09:03, vasárnap | Belföld
MÁV: jön az éves ország- és vármegyebérlet december közepétől
2025. December 14. 09:01, vasárnap | Belföld
Navracsics Tibor: az ajkai az ország egyik legversenyképesebb kórháza
Az Ajkai Magyar Imre Kórház az ország egyik legversenyképesebb intézménye, amely az elmúlt négy esztendőben több mint 5 milliárd forinttal gazdagodott
2025. December 14. 09:00, vasárnap | Belföld
Mohácson tartott gyűlést a DPK
Az összefogás és a béke iránti elkötelezettségre buzdították hallgatóságukat a Digitális Polgári Körök (DPK) Mohácson rendezett háborúellenes gyűlésének felszólalói szombaton.
