Hírek
2019. Március 03. 13:02, vasárnap |
Kék hírek
Forrás: mti
Vonattal ütközött egy terepjáró Mikepércsen

Vonattal ütközött egy terepjáró Mikepércsen vasárnap reggel, az érintett szakaszon szünetel a vasúti közlekedés - tudatta az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) közleményben.
Az autóban csak a vezető utazott, aki beszorult, őt a tűzoltók szabadították ki. A vonaton a személyzeten kívül ketten utaztak, ott senki nem sérült meg. Mentőhelikopter is érkezett a helyszínre - közölte a katasztrófavédelem.
A Mávinform tájékoztatása szerint a balesetben a motorvonat meghibásodott. A helyszínelés idejére a vágányt lezárták, a Debrecen-Sáránd szakaszon pótlóbusz közlekedik. A nagykereki vonalon utazók számára így a menetidő fél-egy órával hosszabb.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 05. 07:42, kedd | Kék hírek
Letartóztatta a hozzátartozóit megkéselő gönyűi fiút a bíróság
2025. Augusztus 05. 07:32, kedd | Kék hírek
Egyhetes ellenőrzési akciót indít a rendőrség
Nagyszabású, az egész országra kiterjedő rendőri akció vette kezdetét, ami egészen a hét végéig, augusztus 10-ig tart majd. Ennek keretében a rendőrség elsősorban a gyorshajtásokat ellenőrzi majd.
2025. Augusztus 04. 07:55, hétfő | Kék hírek
Életveszélyt okozó késelés miatt vettek őrizetbe egy izraeli férfit az Ozora Fesztiválon
Életveszélyt okozó késelés miatt vettek őrizetbe egy izraeli férfit az Ozora Fesztiválon - tudatta a rendőrség vasárnap a honlapján.
2025. Július 23. 09:01, szerda | Kék hírek
Betört egy üzletbe, majd első dolga volt lefeküdni aludni - Videó
Két parfümöt elrakott, majd bevásárlótáskákból párnát hajtogatott és két pénztár közt elaludt. A rendőrök ébresztették.