Szita Márton mérkőzésről mérkőzésre járt
2013. Január 09. 09:12, szerda | Helyi

Nem sok sportolónak lehetett olyan mozgalmas éve, mint amilyen a Celldömölki VSE-Swietelsly-Wewalka ifjú titánjának, Szita Mártonnak volt.

2012. December 01. 19:44, szombat | Helyi

Csoportzárás vereséggel a Szuperligában

A nemzetközi Szuperliga csoportkörét vereséggel zárta a Celldömölki VSE-Swietelsky-Wewalka férfi asztalitenisz-csapata. A vasiak a csoport második helyén végeztek.

2012. Szeptember 26. 08:18, szerda | Helyi

Taroltak a CVSE-sek a Vörsas Kupán

Minden számban a Celldömölki VSE versenyzői diadalmaskodtak a Vörsas Kupa férfi ifjúsági és felnőtt I. osztályú asztalitenisz ranglistaversenyen.

2012. Szeptember 07. 13:16, péntek | Helyi

Extraliga: elkezdi a címvédő

Megkezdi szereplését az extraligában a bajnoki címvédő Celldömölki VSE-Swietelsky-Wewalka férfi asztalitenisz-csapata. Vasárnap délben az alsósági sportcsarnokban a Békést fogadja.

2012. Augusztus 23. 20:32, csütörtök | Helyi

A női kézilabdázók történelmi ezüstérmet szereztek

A Celldömölki VSE NB II-es női kézilabdacsapata fennállása legjobb eredményét elérve ezüstéremmel zárta a legutóbbi bajnokságot.

2012. Augusztus 20. 19:10, hétfő | Helyi

Botrány a megyei I. első fordulójában

A megyei I-es labdarúgó-bajnokság nyitó fordulójában félbeszakadt a Rábapaty-Celldömölk mérkőzés.

2012. Augusztus 15. 08:03, szerda | Helyi

Műfüves pályát avatott Mészöly Kálmán Celldömölkön

Labdarúgó mérkőzésekkel és avatóbeszédekkel adták át a sportolóknak és a sportbarátoknak kedden Celldömölk új műfüves pályáját.

2012. Július 31. 08:47, kedd | Helyi

Műfüves pályát avatnak Celldömölkön

Augusztus 14-én délután felavatják a város vadonatúj, műfüves pályáját. Helyi és sárvári iskolások kergetik rajta először a labdát, utána azonban jönnek az öregfiúk.

2011. December 30. 19:29, péntek | Helyi

A 2011-es év vasi legjobbjai: Pars Krisztián, Csillag Tünde, Németh Zsolt és a CVSE

A Vas Népe 38. alkalommal köszöntötte a megye legjobb sportolóit. A 2011-es esztendő abszolút legjobbjának járó vándorserleget Pars Krisztián kalapácsvető kapta.